*/ LİDERSAN

Bebek bezi, ıslak mendil ürünlerinde tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanmış Lidersan Sağlık, Confy, Babylook, Swiss Baby ve Ays Baby markalarıyla dünya pazarına açılmış ve bu sektörde lider olmayı hedeflemiştir. Bebeklerin ve annelerin mutluluğuna katkıda bulunmak için yüksek kaliteli ürünler üretmeyi kendine prensip edinerek ürünlerini en iyi koşullarda müşterilerine sunmaktadır.

Confy ve Ays marka bebek bezleriyle Ortadoğu başta olmak üzere her yıl 40 ülkede yer alan Lidersan Sağlık, uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ve kapasitesiyle her gün milyonlarca müşterisine hizmet etmeye devam etmektedir.

Lidersan Sağlık son teknolojik üretim tesisi ve makine ekipmanlarıyla donatılmış yeni yatırımlarıyla birlikte Türkiye’deki en büyük bebek bezi üreticileri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Ülkenin önde gelen markalarının altına imzasını atan büyük üreticilerden olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteyi prensip edinerek, tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarının mutluluğuna odaklı bir şirket profili oluşturmaktır.

Entegre Yönetim Sistemi Politikası

Lidersan Sağlık ve Gıda Ürünleri olarak, Tüm süreçlerinde; Kalite, İyi Üretim Uygulamaları ve Enerji Yönetim Sistemlerinin prensip ve gerekliliklerini dikkate alarak sürekli gelişen, müşterilerine ve paydaşlarına odaklanan bir kuruluş olarak;

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve diğer şartlara uymayı, sürekli gelişmeyi temel alan entegre yönetim sistemi ile gerekli bilgi ve kaynakları temin etmeyi beyan ve taahhüt ederiz.

Yaşama değer katan hijyen ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, sürdürülebilir bir model ve sürekli iyileştirme metotlarını kullanarak karşılamak. Çalışanların etkin katılımı, görev ve yetki farkındalığını sürekli kılmak. Yönetim sistemleri ve İyi üretim uygulamaları için gerekli olan teorik, pratik ve fiziki şartların sağlanmasına yönelik gerekli kaynakları sağlamayı taahhüt ederiz.

Ürünlerimizde ve tüm süreçlerimizde;
  • Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanarak
  • Enerji verimli teknoloji ve uygulamalar doğrultusunda tasarım faaliyetlerini gerçekleştirerek,
  • Enerji verimliliği kriterlerine göre ürün ve hizmetleri tedarik ederek,
  • Doğal kaynak tüketimi ve enerji verimliliği konusunda çalışanların ve toplumun bilincinin arttırılmasını sağlayarak faaliyetlerimizi gerçekleştiririz.

Tüm bu faaliyetlerimizi Kalite, İyi Üretim Uygulamaları ve Enerji Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, sektörümüzde örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.